Karrier - C-mobil

KARRIER

Társaságunk egy 25 éve sikeresen működő autókereskedelmi cég. Jelenleg 4 márka forgalmazása mellett különböző finanszírozási és biztosítási szolgáltatásokat is nyújtunk, pénzügyi partnereink az ország legnagyobb és legismertebb bankjai, lízing cégei.

Szegedi telephelyünkre munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Alkatrész értékesítő

Elvárásaink:
 - Szakirányú középfokú végzettség
 - Raktározási területen végzett legalább 3 éves gyakorlat
 - Precíz, pontos és önálló munkavégzés
 - Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Feladat:
 - anyaggazdálkodás, rendelések kezelése
 - alkatrész-értékesítés
 - kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
 - viszonteladói hálózat kiépítése

Amit mi nyújtunk:
 - versenyképes jövedelem
 - modern, kulturált munkahely
 - azonnali munkábaállás

Fényképes önéletrajzát a jövedelemigény megjelölésével, valamint motivációs levelét az alábbi elérhetőségen várjuk.
e-mail: allas@cmobil.com

A C-Mobil Kft Márkaszervizébe 25 év alatti pályakezdő fiatalok jelentkezését várja autószerelő munkakörbe

 - Középfokú szakirányú végzettség
 - a szakmában eltöltött gyakorlat
 - felhasználói szintű számítógépes ismeretek

 - teljesítményarányos, versenyképes jövedelem
 - képzési, fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét a jövedelemigény megjelölésével, az alábbi elérhetőségen várjuk.
Cím: 6725 Szeged, Kálvária sgt 83-85./ e-mail: allas@cmobil.com